Ťáplý kouzla-karty

22. května 2007 v 16:53 | giruska |  Návody
Nic v rukávech, nic v kapsách… V ruce balíček karet. Zamíchám je a ty z nich kteroukoli vytáhneš.Zamícháš karty… a i přes tuhle pojistku uhodnu kartu, kterou jsi vybral!
POSTUP
1)Posaď se za stůl a požádej jednoho z diváků, aby si sedl proti tobě. Vezmi karty, nenápadně se podívej na kartu úplně nahoře a dobře si ji zapamatuj.
2)Zamíchej karty a dávej si pozor, abys nezamíchal tu vrchní. Jestli se ti to má povést, aniž by to někdo zpozoroval, nejdříve si to ve svém pokoji natrénuj.
3)Rozlož karty do vějíře a požádej svého pomocníka, aby vybral jednu kartu. Balíček opět srovnej, polož ho na stůl a požádej svého pomocníka, aby vybranou kartu položil na balíček.
4)Požádej ho nyní, aby balíček rozdělil, to znamená, aby jeho spodní část položil nahoru. Karta, kterou předtím vytáhl, bude teď někde uprostřed balíčku.
5)Prones zaklínadlo:Abrakašmoulílá! Otoč balíček vzorem nahoru. Potom obracej karty jednu po druhé. Karta, kterou vybral tvůj pomocník, je první za tou, kterou sis na začátku zapamatoval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MARTIN WSZOLEK MARTIN WSZOLEK | E-mail | Web | 11. září 2007 v 23:14 | Reagovat

DOPORUČUJE http://mysteria.unas.cz   http://sidhi.mystreia.cz

Derren Brown - Kasino

http://www.youtube.com/watch?v=ovbGOD_iQWM&mode=related&search=

Derren Brown - Okradanie

http://www.youtube.com/watch?v=fGgFagtLB4E&mode=related&search=

Derren Brown - Kartovy trik

http://www.youtube.com/watch?v=Fe0OlU1BVtE&NR=1

Derren Brown - Ruska ruleta

http://www.youtube.com/watch?v=24tD-83UEzk

Magie a manipulace mysli - anotace KNIHA /  Nakladatel:  Argo

Derren Brown (1971) je britský psycho-iluzionista, který nevěří na paranormální jevy. Studoval práva a germanistiku v Bristolu a k hypnóze ho inspirovalo představení hypnotizéra Taylora. Začal se sám hypnózou zabývat a vystupoval po barech. Na Vánoce roku 2000 běžel v britské televizi pilotní díl jeho pořadu Magie a manipulace mysli, který se velmi rychle stal hitem. Brown od té doby vydal tři knihy, dobýval USA na turné za účasti odborníků, kteří měli posoudit, zda je podvodník nebo ne, hrál v televizi naživo ruskou ruletu a vystupoval po celé Británii. V roce 2006 získal cenu Laurence Oliviera za nejlepší zábavní show. Dělal všechno, aby se mediálně zviditelnil, a vydělal dost peněz, aby na jejich vydělávání už nemusel myslet. V knize naznačuje některé své techniky, popisuje metody manipulace mysli, napovídá, jak se naučit „číst“ chování lidí, důkladně probírá umění hypnózy, vysvětluje alternativní medicínu jako placebo efekt a věnuje se také zábavnímu průmyslu kolem magie.

2 anonim anonim | 1. prosince 2007 v 10:16 | Reagovat

Sorry,ze ti to posilam.tento dopis pochazi z venezuely byl vyslam aby zmenil tvuj zivot a udelal te stastnejsi.posli tento dopis 20 lidem do 96 hodin.zmeny se dockas do 5 dnu. Alena Kovarikova ktera tento dopis poslala 22 lidem vyhrala v losovani automobil. Erik Prazak ktery tomuto dopisu neuveril do 5 dnu dostalrakovinu a zemrel.

3 Criss Criss | 5. června 2008 v 20:42 | Reagovat

Takze poslouchej ty zmrde ANONIM tyhle picoviny sou ubohy a jestli nesou smulu tomu ktery to nerozesle ....proc to tedy posilas dal kkte?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama