Bill Karelis ve Vyškově!!!!!!!!!!!!!

15. dubna 2007 v 13:57 | feliska |  Spiritismus
Bill Karelis je američan... no, možná si řeknete..američan...ale on není ten tupý, konzumní týpek.... Začíná to dost komplikovaně....
Bill Karelis je přední učitel line Shambhala. Přes třicet let studuje a praktikuje učení Shambhala a je žákem zakladatele této linie, tibetského učitele Chogyama Trtungpy Rimpočhe. Žije se svou ženou Brigitou ve státě colorádo v USA. Věnuje se také kaligrafii, poezii a fotografii. českjou republiku navštívil v posledních letech několikrát, v roce 2005 přednášel i ve Vyškově.
Takže jako první vás asi napadne otázka: co to ta shambhala sakra je?
Shambhala
Podle starých legend existovalo království Shambhala vysoko v nepřístupných horách střední Asie. Bylo místem, kde vládl blahobyt a štěstí, osvícenou společností založenou na meditaci, laskavosti a zájmu o všechny lidské bytosti. Traduje se, že toto království existuje i dnes a můžeme se s ním spojit i my, pokud otevřeme svá srdce.
Vyškov, na to jak je to malé město, má docela duchovně vyvinutou společnost..... Dřív se tato společnost scházela v čajovně (patřila do ní i má maminka). Nebyl to nějaký spolek se jménem a tradicí. Byla to prostě skpina lidí, kteří si rozumněli a povídali si o všem možném. No a teď, když si moje máti zařídila masérnu, tito lidé se začli scházet tam. Téměř každý pátek tam meditují (co jiného než Shambhalu). No a právě o víkendu 21. a 22. dubna přijede do našeho malého městečka Vyškova Bill Karelis. Víkend bude odstartován veřejnou přednáškou v pátek, ve vyškovském muzeu, a poté meditačním víkendu v Masážním studiu Ivany Špakové na Jiráskově ve Vyškově.
Pokud vás toto téma zaujalo (o čemž vysoce pochybuji, ale zkusit se to musí) kukněte se na http://liliovahora.mysteria.cz/shambhala a tam by jste měli najít všechny informace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 giruska giruska | 15. dubna 2007 v 14:30 | Reagovat

to vogoooooooooooo tak to je drsný jak tě znám tak tam pudeš a já s tebou...mno možná podle učení a tak a hlavně podle prahy

2 feliska feliska | 15. dubna 2007 v 21:03 | Reagovat

no je je....ja tam teda fakt nepudu.............................................................................stojí to 800...jenom tak mimochodem :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama